Odzież MotorClothes<sup>®</sup>, akcesoria i upominki

Odzież MotorClothes®, akcesoria i upominki

W 1912 roku wyprodukowaliśmy pierwszą odzież MotorClothes®. Począwszy od tej pierwszej bluzy opatrzonej dumną nazwą Harley-Davidson, po najnowszą, zaawansowaną technologicznie odzież ochronną z sezonowych kolekcji, nieustannie dbamy o bezpieczeństwo i świetny wygląd naszych klientów - zarówno w trakcie jazdy i po zejściu z motocykla.

Ubierz się w stylu harley

Kolekcja podstawowa

To nasza klasyczna kolekcja - kwintesencja stylu Harley® i wyposażenie do ekscytującej jazdy. Oferujemy kurtki, wyposażenie do jazdy, funkcjonalną odzież wierzchnią do noszenia na co dzień, odzież sportową i akcesoria. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Kolekcje sezonowe

Cztery pory roku, cztery kolekcje sezonowe. Każda pora roku wygląda inaczej - tak jak nasze kolekcje. Kolekcje sezonowe to stylowe dodatki do naszej oferty odzieży do jazdy i odzieży na co dzień. Opierając się na klasyce amerykańskiego dziedzictwa, nasze limitowane serie pozwalają wyróżniać się w tłumie przez cały rok.

OBEJRZYJ NAJNOWSZĄ KOLEKCJĘ
FINANSOWANIE MOTOCYKLA NOWEGO LUB UŻYWANEGO

Podstawowe wyposażenie do jazdy

Bez względu na cel podróży, mamy wyposażenie, które pozwoli tam dotrzeć. Opracowana z myślą o kierowcy, nasza kolekcja zapewnia bezpieczeństwo, wygodę i pewność na drodze. Od klasycznych kurtek skórzanych i kasków, po okulary i rękawice - możesz spersonalizować swój styl tak jak motocykl.

Więcej
FINANSOWANIE MOTOCYKLA NOWEGO LUB UŻYWANEGO

Akcesoria i upominki

Podkreśl swój styl dzięki naszej ofercie akcesoriów - od pasków i sprzążek po czapki oraz szaliki. Tak jak wszystko co robimy, nasze akcesoria ucieleśniają ducha Harley-Davidson i są wykonane wyłącznie z najlepszych materiałów. Lecz to jeszcze nie wszystko. Możesz również udekorować swój dom prezentami i przedmiotami kolekcjonerskimi, takimi jak oznaczenia, naczynia barowe, kubki i zegary.

Zajrzyj do naszego salonu i dowiedz się więcej.
FINANSOWANIE MOTOCYKLA NOWEGO LUB UŻYWANEGO