Najnowsze wiadomości

DZIEŃ KOBIET W LIBERATORZE 07.03.2015

25 luty 2015

Liberator Harley-Davidson ma zaszczyt zaprosić wszystkie Panie motocyklistki i nie tylko do wspólnego świętowania Ich wyjątkowego dnia :)

Masz dość goździków i rajstop? Ten event jest dla Ciebie!

W tym dniu drogie Panie będą mogły zupełnie za darmo skorzystać z jazd testowych na motocyklach Harley-Davidson. Wśród nich:
- Najnowszy, najmniejszy, najlżejszy i najbardziej zwrotny, popularnie nazywany "Małym Szatanem w stajni HD" STREET 750 w ilości aż 2 sztuk
- Sportster IRON 883
- Sportster CUSTOM B 1200
- A dla odważnych, silnych kobiet, motocykl z rodziny Touringów, legendarny ROAD GLIDE

Jazdy będą odbywać się w zorganizowanych grupach, co godzinę zaczynając od 12 do 16.
Zadzwoń lub napisz i umów się na jazdę testową:
Wojtek - 515-069-041 w.orzechowski@liberator.pl

Kolejną atrakcją będą prowadzone specjalnie z myślą o motocyklistkach przez motocyklistkę zajęcia FITNESS. Będą Panie mogły nauczyć się wspólnie jak się rozgrzać swoje ciało przed długą podróżą na motocyklu oraz jakie ćwiczenia można robić wykorzystując sprzęt, który można znaleźć w każdym GARAŻU.

Dodatkowo w programie:
- TYLKO DLA PAŃ - 20% RABATU NA DAMSKĄ KOLEKCJĘ!
- Konsultacje makijażowe Mary Kay
- Stoisko z biżuterią Skulls&Bones
- Prezentacja zdjęć z kobiecych podróży na HD
- KONKURSY Z NAGRODAMI!

Konkursy:
- Wśród Pań obecnych podczas eventu, które wypełnią odpowiedni formularz, jedna szczęściara wygra STREETa 750 na calusieńki weekend!
- Drugi konkurs zaangażuje inwencję twórczą naszych Pań. Wszystkie kobiety, które podczas eventu przyjdą do salonu i zrobią sobie SELFIE NA MOTOCYKLU, a potem wyślą do nas zdjęcie, które wyląduje w specjalnym konkursowym albumie na naszym fan page będą miały możliwość wygrania pięknej biżuterii od Harley-Davidson z kryształami Svarowski.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Powrót do poprzedniej strony