Najnowsze wiadomości

BATTLE OF THE KINGS - GŁOSUJ NA LIBERATORA

09 marzec 2015

1-liberator_01.jpg

Harley-Davidson wybiera mistrza customizacji, udział w walce o ten zaszczytny tytuł biorą dealerzy z całej Europy. Wszyscy mają jedno zadanie - przebudowę najnowszego motocykla Harley-Davidson, modelu Street 750.

Liberator – legendarny, bo pierwszy w Polsce i największy w Europie Środkowo-Wschodniej salon Harley – Davidson poszedł na całość, znana z łamania schematów ekipa Liberatora przerobiła Streeta 750 na krnąbrnego, ale jakże klasycznego Cafe Racera! Ten motocykl nigdy nie wyjdzie z mody, Street w wydaniu Liberatora to szatan, kuszący diabelskim urokiem lat 60-tych.

Stań się częścią naszej legendy, zagłosuj na nasz projekt!

W „Bitwie Królów” (The Battle of the Kings), której rozstrzygnięcie nastąpi już w czerwcu uczestniczą wszystkie autoryzowane salony dealerskie z całej Europy, które zademonstrują swoje zdolności przy customizacji (przebudowie w zakresie stylizacji i tuningu na potrzeby indywidualnego użytkownika) motocykla Street 750 będącego najnowszym produktem Harley-Davidson.

1-liberator_06.jpg

„Model Street to idealny motocykl do customizacji i jest on już personalizowany przez wielu właścicieli, którzy postrzegają go jako idealną bazę do uzupełnienia o własne elementy”, powiedział Mike Johnstone, Dyrektor Marketingu firmy Harley-Davidson w regionie EMEA.

Street 750 jest najnowszym modelem w rodzinie motocykli Harley-Davidson Dark Custom, a dzięki swojej konstrukcji jest łatwy do przebudowy i dostosowania do preferencji użytkowników. Model ten, napędzany nowym, chłodzonym cieczą silnikiem V-twin, jest najlżejszym, najbardziej dynamicznym i najtańszym motocyklem w ofercie Harley-Davidson, jednocześnie zachował on wszystkie atrybuty indywidualności, buntu i wolności typowe dla motocykli tej marki.

1-liberator_03.jpg

Przebudowane motocykle Street 750 uczestniczące w konkursie regionalnym Europy Środkowo-Wschodniej są już gotowe i można je podziwiać online. Informacje o konkursie można znaleźć na stronie www.harley-davidson.pl. Na tym etapie konkursu zostanie wykorzystany internetowy system głosowania, który umożliwi wybór zwycięzców. Ostatnim dniem głosowania jest 15 kwietnia 2015. Wybrane w ten sposób motocykle oraz salony dealerskie, w których powstały, będą konkurować ze sobą bezpośrednio na najważniejszym pokazie motocykli w Europie, „Wheels & Waves”, który odbędzie się w dniach 11-14 czerwca 2015 r. w Biarritz we Francji. Jury składające się z pracowników salonów dealerskich wybierze wtedy najlepszy custom Street 750 i podczas specjalnej ceremonii wręczy zwycięzcy prestiżową nagrodę „Król Custom”.

1-liberator_07.jpg

Ekipa warszawskiego Liberatora, pod wodzą Jana Kwilmana, który przerabiał motocykle Harley – Davidson jeszcze za czasów słusznie minionego systemu, a nieco później, jako jeden z pierwszych, przebił się tą maszyną przez żelazną kurtynę, nie bez powodu liczy na wygraną w konkursie na najlepszą customizację. Pamiętając o buntowniczym charakterze modelu Street zainspirowała się modą z początku lat 60tych, która wraca do łask i coraz częściej jest widoczna wśród młodych ludzi na ulicach. Krnąbrny styl Cafe Racer całkowicie zmienił linię przerobionego w Liberatorze motocykla. Customowy zbiornik paliwa, tłumik, panel błotnika i kanapa według indywidualnego projektu oraz malowanie nadały Streetowi niepokorny charakter i wygląd. Akcesoria użyte przy budowie, czyli kierownica clip-on, kierunkowskazy i 7 calowa lampa od Fat Boya, to elementy, które można znaleźć w katalogu oryginalnych części. To nawiązanie do tradycji przy użyciu najnowszych rozwiązań technologicznych.

1-liberator_02.jpg

Podoba Ci się nasz projekt? Głosuj na Liberatora na stronie:

https://plandomains.com/hdkingseurope/index.php?r=pagines/view&id=2&lang=pl

Powrót do poprzedniej strony