Najnowsze wiadomości

Battle of the Kings (CEE) rozstrzygnięta!

05 maj 2015

1-BATTLE%2BWYNIKI.jpg

Battle of the Kings (CEE) rozstrzygnięta!

Z wielką przyjemnością i nieukrywaną dumą chcielibyśmy podzielić się informacją o wynikach konkursu customizacji motocykla Street 750, w którym wzięli udział dealerzy Harley-Davidson z Europy Centralnej i Wschodniej.

Udało nam się! Na podium sceny ogólnoeuropejskiej ulokowaliśmy się na zaszczytnej 3 pozycji, zaraz za zwycięską Pragą i Budapesztem. Wśród dealerów z Polski zajęliśmy PIERWSZE MIEJSCE!

To pokazuje, że nasza pasja, doświadczenie i zaangażowanie zostało docenione nie tylko wśród naszych Klientów, ale również w całej Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Bardzo dziękujemy za Wasze głosy – bez Was by się nie udało. Dziękujemy za docenienie naszego projektu – ukoronowani czujemy zaszczyt i przypływ mocy. Jesteśmy dumni, że możemy dla Was customizować motocykle Harley-Davidson!

Specjalne podziękowania dla ekipy współpracującej przy projekcie - Rafał Rodents, Przemek Drozd, Łukasz Elbalenko, Michał Zieliński, Eryk Gryf MC Poland, Grzegorz Knapek Dewils-garage. Panowie – bez Was by się nie udało!

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i zapraszamy do tworzenia własnych projektów customizacji motocykli Harley-Davidson – razem z ekipą Liberatora pójdzie iście po królewsku ;)

Powrót do poprzedniej strony